poniedziałek, 29 stycznia 2018

, , , , , , ,

Przępiękny lakier hybrydowy od Cuccio

Zabiegana, zapracowana, rozchorowana .. to trzy stany, które doskonale mnie opisują. 
Co z tym zrobić ? Sama nie wiem, ale muszę jakoś sobie z tym poradzić. Moją regularność szklak trafił. Może jeszcze chwila i będzie troszkę lepiej.. zobaczymy. Na tą chwilę mam tylko czas napisać od czasu do czasu jakiś post i to na mega wielkiej petardzie i w ogormnej szybkośći. 
Dziękuje, że ze mną ciągle jesteście ;) 

Ostatnimi czasy pokazywałam Wam świetne kosmetyki od Cuccio. Tutaj macie link :)

Firma Cuccio posiada w swojej ofercie lakiery hybrydowe i dziś chcę pokazać właśnie moje pazurki z użyciem tych lakierów ;) 

Od firmy :

Lakiery hybrydowe – trwałość najwyższej jakości

 Lakiery hybrydowe są oznaką wyjątkowej klasy, trwałości i wydajności. Odpowiedni kształt butelki zapewnią, że lakier wykorzystujemy do samego końca. Ponadto, jest długo utrzymuje się na paznokciach w pierwotnej formie. Codzienne użytkowanie nie niszczy tej trwałej warstwy.

Od firmy dostałam nie tylko kolory, ale również preparaty do wcześniejszego przygotowania pazurków. Tak zwany Mini zestaw startowy 6990-LED
 


  Zestaw zawiera (3,7 ml):
- baza: zwiększa trwałość
- top: odporny na ścieranie
- fuse:  zwiększa przyczepność.
- prep:  odtłuszcza płytkę paznokcia.

No i przejdźmy do kwestii, która myślę, najbardziej Was interesuję.
Czyli zrobionych pazurków i zobaczenia pięknego koloru, którego wybrałam. 
 
 


 

O samym lakierze chcę Wam powiedzieć, że jest bardzo łatwy w nakładaniu. Konsystencja idealna dla nakładania nawet dla osób, które dopiero zaczynają pracę z hybrydami. Łatwo i szybko się nim pracuje. Konsystencja lakieru gwarantuje brak zalanych skórek, no chyba, że zrobimy to w nieodpowiedni sposób, ale wtedy dzieje się tak z każdym lakierem hybrydowym.
Jeśli chodzi o pokrycie to w przypadku tego lakieru użyłam trzech cienkich warstw. Zrobiłam to dlatego, że miałam przedłużane pazurki i sam początek był dość prześwitujący. Natomiast  jeśli macie krótsze pazurki to spokojnie wystarczą dwie warstwy.
Wytrzymałość również jest świetna. Nosze ponad dwa tygodnie i nie ma żadnego odprysku, a moje ręce naprawdę dużo robią. W domu często się moczą i inne lakiery z tym sobie nie radziły, a tu nie mam takiego problemu.

Nazwałabym te lakiery  - profesjonalnymi lakierami dla kosmetyczek.

 Jeśli czytają to osoby prowadzące własny salon kosmetyczny to kochane gwarantuje satysfakcje.

Jak podoba Wam się ten kolor ? Miałyście do czynienia z ich lakierami ? ;)
Share: