Kolejny open box shinybox'a wersji U.R.O.K


Ostatnio od Shinybox dostałam kolejny box z seri U.R.O.K
Dziś chcę pokazać Wam jego zawartość.Smart Girls Get More - puder brązujący Duo Matt & Pearl

Produkt o 2 funkcjach : matowa część nadaje natychmiastowy efekt opalenizny jednocześnie matując skórę, część perłowa to blask, bardziej odpowiedni na wieczór i specjalne okazje. Dzięki dużej powierzchni produkt można nakładać dużym pędzlem na dowolne partie ciała, którym chcemy nadać efekt opalenizny.

The Prohibition Co - Balsam do ust
 
Chroni usta, jednocześnie rozpieszczając je subtelnym aromatem. Zapewnia ustom optymalne nawilżenie, zapobiega pękaniu i skutecznie chroni przed przesuszeniami. Składa się w 100 % z organicznych składników. Wolny od wazeliny i substancji naftowych.  

Neauty - Cień mineralny
 
 

Mineralne cienie do powiek polskiej marki. Neauty Minerals charakteryzują się świetną pigmentacją i doskonałą trwałością. W ofercie 22 odcienie : od stonowanych barw idealnych na co dzień po intensywne kolory na wyjątkowe okazje.

EnteFace - Oczyszczająca i łagodząca maseczka detoksykująca dla skóry twarzyGłównym efektem stosowania maski EnteFace jest natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie oraz detoksykacja skóry, która po zastosowaniu maski jest aksamitnie gładka. EnteFance to maska odpowiednia do każdego rodzaju skóry. 

Optima Natura - Naturalny olejek eteryczny 
Olejki eteryczne są stosowane głównie w aromaterapii, ale dzięki swoim cennym właściwościom doskonale sprawdzają się również do relaksujących kąpieli, masaży oraz do płukania jamy ustnej i gardła. Każdy z olejków eterycznych stanowi najwyższej jakości kompozycję roślinnych związków aktywnych, idealnych dla zdrowia i urody. Brytyjka - BransoletkaBransoletka wykonana z metalu i rzemyka. Bransoletki tego typu posiadają drobne przywieszki lub dodatkowe łańcuszki urozmaicające ich wygląd. 


Jak podoba się Wam box ?  ;)
Share: