Najlepsza drogeria online ? Tylko drogeria Lila Róż

Witam Was kochani ponownie <3 

Jak miło jest do Was wrócić. 

Na rynku Polskim jest bardzo dużo drogerii internetowych. Czasami jest nam ciężko zdecydować się na którąś z nich. Drogerie biją się między sobą obniżkami, promocjami. Zachęcając ludzi do kupowania u nich. 

Nie wiem czy też tak robiliście, ale ja bardzo często otwierałam kilka drogerii, a poźniej wrzucałam do nich te same produkty i patrzyłam gdzie cenowo opłaca mi się najlepiej kupić dane kosmetyki.  

Natomiast dziś chciałabym Wam przedstawić jedną z moich ulubionych drogerii. Dlaczego dowiecie się niebawem. 

Znalezione obrazy dla zapytania logo drogeria lila róz


Dlaczego ostatnio decyduję się na to drogerię ? To proste i już Was uzmysławiam ;)
PRODUKTY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

A więc po pierwsze w tej drogerii znajdziemy tylko i wyłącznie produkty dobrej jakości, produkty, które zadbają o nasze ciało, skórę. Ta drogeria woli mieć mniej asortymentu ( choć i tak ma bardzo dużo ), ale chcą, aby kosmetyki, które możemy u nich kupić były świetnej jakości i aby każdy klient był z nich zadowolony. Dlatego zanim wprowadzą do swojej drogerii produkty bardzo często sami je weryfikują i sprawdzają czy rzeczywiście warto je wprowadzić. 
Uważa to za bardzo duży plus, ponieważ wiele firm woli mieć duży asortyment, aby tylko zarabiać pieniążki nie przejmując się konsumentami. 

SZYBKA DOSTAWA

Kolejnym plusem tej drogerii jest sam fakt, że na zamówienie nie musimy wcale długo czekać. 
Czas realizacji od zaksięgowania wpłaty to 24 h, a przesyłki są dostarczane od 1 do 3 dni. Gdzie najczęściej jest to jeden dzień. 
W dzisiejszych czasach jesteśmy niecierpliwi, od razu chcemy mieć to co zamówiliśmy dlatego ta drogeria doskonale rozumie swoich konsumentów i realizuje zamówienia jak najszybciej może. 
14 DNI NA ZWROT

Wiem, że niestety dalej w niektórych drogeriach nie możemy zwracać towaru. Zakupiliśmy go to już musi u nas zostać, nieważne czy jest z nim wszystko dobrze czy może coś zostało uszkodzone. 
Jeśli już nawet jest taka opcja, to firmy, aby nie ponosić strat robią wszystko, aby wyszło, że jest to wina klienta . W tej drogerii liczycie się WY - Klienci. 
Mamy 14 dni na zwrot. Oczywiście w odpowiedniej zakładce jest wszystko szczegółowo, ale również prosto napisane, tak, aby każdy zrozumiał jak dokonać zwrotu czy reklamacji. 


Osoby, które pracują w tej drogerii czy to internetowo czy stacjonarnie są przeszkolone. Pomogą w każdym zakresie. Doradzą, odradzą, wytłumaczą dlaczego tak, a nie inaczej. 
Po za tym nie odczujemy tu zdenerwowania, że słyszą te same pytanie po raz kolejny. Osoby tu pracujące są życzliwe i jak tylko mogą służą swoją pomocą. Jestem osobą, która lubi minimalizm. Dlatego też design tej strony bardzo mi się podoba. Wszystko jest takie czytelne i jasne. 
Jest 8 zakładek. Konkretnie opisanych 
1.  Kategorie - tutaj możemy poszukać produktów pod konkretnymi kategoriami np włosy, paznokcie, makijaż itd
2. Marki kosmetyków- wiemy jakiej marki szukamy więc wchodzimy w tą zakładkę i kiedy widzimy interesująco nas firmę klikamy, aby przekierowano nas na produkty danej marki
3. Aktualności - tu znajdziemy wszelkie konkursy, eventy i inne organizowane przez tą drogerię akcje
4. Nowości - jak się domyślacie, wszystkie nowe kosmetyki, które pojawiają się u nich na stronie 
5. Promocje - i myślę, że to każdego skusi. Zawsze w tej firmie organizowane są przeróżne promocje, tak abyście mogli kupić coś taniej. 
6.  O Nas- informacje o firmie
7. Blog - zamieszczają tam ciekawe artykuły, recenzje, porady. 
8. Kontakt- czyli dane kontaktowe do ich firmy, takie jak telefon czy adres @. 


Tak jak pisałam Wam wcześniej wszystko jest świetnie opisane i tak też jest. 
Wchodząc na konkretny produkt jest zrobione jego zdjęcie, napisana cena, oraz najpotrzebniejsze informacje o danym produkcie. Kochani, naprawdę chcę zachęcić Was do zakupów w tej drogerii. Opłaci Wam się to nie tylko pod kontem finansowym , ale równie będziecie mieli pewność, że produkty, które kupujecie są kosmetykami godnymi uwagi. 


Share: