środa, 12 lipca 2017

, , , ,

Perfect Lady i hybrydy Gel-Lac

Witajcie kochani <3
Jak wiecie uwielbiam hybrydy. Ciągle testuje coś nowego i szukam swojego ideału. Aczkolwiek zauważyłam, że nie ma jednej idealnej firmy, która ma wszystkie świetne lakiery. Bardziej wygląda to tak, że każda firma ma kilka które są dopracowane pod każdym szczegółem. Tak jak np nie lubię bieli z Semilaca tak uwielbiam z Indigo, jak z Indigo nie lubię czerni tak lubię ją z NeoNaila. Po za  tym uważam, że każda firma ma inną gamę kolorystyczną i nie warto opierać się tylko na jednej firmie. No i nie oszukujmy się - wytrzymałość gra tu też bardzo dużą rolę.


Ostatnio miałam możliwość przetestować lakiery hybrydowe firmy Perfect Lady.

Kilka słów o firmie :
Produkcja kosmetyków jest prowadzona z zasadami GMP. Współpracuje z renomowanymi dostawcami z Wielkiej Brytanii, USA, Holandii czy Włoch.
Nie zawierają składników  pochodzenia zwierzęcego i nie były testowane na zwierzętach. To akurat jest dla mnie bardzo ważne i wpłynęło to już na pozytywne podejście do firmy.
Firma spełnia wszelkie normy Komisji Unii Europejskiej oraz posiada wiele certyfikatów. Dzięki temu nie musimy się obawiać uczuleń czy innych negatywnych efektów korzystając z ich produktów.System hybrydowy Gel-Lac

System hybrydowy to najnowszy trend w stylizacji paznokci. Jest idealny dla osób ceniących naturalność oraz oczekujących perfekcyjnego i długotrwałego efektu.
Gel-Lac Perfect Lady to wyjątkowe połączenie właściwości lakieru do paznokci oraz żelu UV. Innowacyjna technologia pozwoliła stworzyć produkty bezpieczne dla naturalnej płytki paznokcia, które jednocześnie zapewniają trwałość nawet do 3 tygodni.
Gel-Lac Perfect Lady jest niezwykle odporny na czynniki mechaniczne zachowując przy tym naturalny wygląd. Odpowiednio dopracowana formuła zapewnia łatwość aplikacji oraz szybkie zmywanie. Lakiery hybrydowe Perfect Lady to perfekcyjne wykończenie, piękny i trwały kolor bez odpryskiwania, a także wysoki połysk przez cały okres noszenia. Nasze lakiery są utwardzalne zarówno w lampie UV, jak również LED i CCFL.Moja opinia :

Lakiery dostajemy w czarnej buteleczce. Butelka jest wykonana z grubego i porządnego plastiku. Cała jest czarna, natomiast kolory mają naklejone różowe etykietki z nazwą koloru lakieru. Niestety tutaj ma minusa, ponieważ po nazwie ciężko się domyśleć jaki to kolor, ponieważ nazw kolorów się nie zna. Tym bardziej jeśli ma się pierwszy raz doczynienie z daną firmą. Więc,aby wziąć dany kolor musimy odkręcić lakier i zajrzeć do buteleczki. Może to być  kłopotliwe kiedy mamy dużo kolorów tej marki. Tracimy troszkę czasu.Jeśli chodzi o pędzelek krótki, wygodny w użyciu.

Pigmentacja jest również bardzo dobra, ponieważ wystarczą dwa krycie i na paznokciu nie ma żadnych smug, ani nierówno rozprowadzonego lakieru czy też żadnych prześwitów.

Trwałość lakieru to około 1,5 - 2 tygodni. Od firmy dostałam nie tylko lakiery kolorowe ale również bazę i top. Jeśli chodzi o bazę to na niej trwałość lakierów wynosi ok 1,5 tygodnia, a na proteinowej bazie od Indigo 2 tygodnie i ponad. Jeśli chodzi o bazy to jestem wierna tej z Indigo.Konsystencja jest średnio gęsta więc fajnie rozprowadza się po paznokciu. Nie lubię gęstych konsystencji , bo wtedy ciężej mi dryfować po paznokciu. Ta jest w sam raz.

Top bardzo ładnie nabłyszcza powierzchnię lakieru .To chyba najważniejsze kwestie omówione, teraz pokażę Wam jak wyglądają kolory.


A tak wyglądają na wzorniku :


Niedługo pokażę Wam jakie stylizacje robiłam z udziałem tych lakierów ;)
Ale to później  ;)


Musze powiedzieć,że  lakierów jestem zadowolona i cieszę się, że są w mojej kolekcji. Na pewno warto je kupić. I ja na pewno to zrobię.

Dziękuje firmie za zaufanie i możliwość przetestowania :
A Wam jak się podobają kolory ? Znacie firmę ?

Share: