wtorek, 4 lipca 2017

, , , ,

EXTREME PARADISE GARDEN od Mollon Pro - zakochaj się w lakierach

Witajcie misie pysie <3 


Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić nową serię lakierów od Mollon Pro. Nowa seria nazywa się  EXTREME PARADISE GARDEN.Firma Mollon Pro
jest francuską marką profesjonalnych produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Używają nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wysokiej jakości surowców do tworzenia produktów.
Ich celem jest dbanie o piękno kobiety.


EXTREME PARADISE GARDEN to wiosenno-letnia kolekcja innowacyjnych 3 fazowych lakierów.


"Gama 6 delikatnych, pastelowych barw kolekcji, która zabierze wszystkie kobiety w magiczny świat niebiańskich stylizacji. Ulotne i radosne kolory są odpowiedzią na nadchodzące wiosenne trendy i idealnie uzupełniają pogodny i słoneczny look.
Odcienie błękitnego lnu, rozkwitłych oleandrów i spowitych mgłą wrzosów sprawią, że wiosenny manicure będzie wyjątkowo świeży i radosny."

Mollon PRO EXTREME 3 STEP VERNIS to innowacyjny , 3 fazowy system lakierowy do stylizacji paznokci. Dzięki formule, która w składzie zawiera specjalne polimery, manicure utwardzany jest pod wpływem światła naturalnego. Uzyskany dzięki tej metodzie efekt ma EXTREMalny błysk i trwałość do 10 dni.
Extreme Smooth Base Coat 1 wypełnia nierówności i wygładza powierzchnię płytki paznokcia, jednocześnie zwiększając przyczepność warstwy kolorowej.
EXTREME VERNIS COLOR 2 jest wyjątkowo elastycznym, szybkoschnącym, a także bogato zapigmentowanym lakierem, który umożliwia uzyskanie nasyconego koloru już przy aplikacji pierwszej warstwy.
EXTREME GLOSS TOP COAT 3 przyspiesza wysuszenie stylizacji, przedłuża jej trwałość oraz nadaje efekt EXTREMalnego połysku.
Nakłada się jak lakier klasyczny, zmywa zwykłym zmywaczem acetonowym, bez konieczności robienia kompresów!
Nowoczesna i przełomowa technologia!
Tak jak wcześniej wspomniałam jest to kolekcja wiosenno-letnia, w której mamy aż 6 pięknych pastelowych odcieni.


Jak otworzyłam paczuszkę, którą w maju otrzymałam od ich firmy byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.Dlaczego ?
Od razu po buteleczkach, w których znajduje się lakier widać, że jest to firma, która dba o swoją renomę i widać, że są profesjonalistami. 
Buteleczki zrobione są z grubego szkła. Dzięki temu ciężko je zbić. Sam kształt lakierów pokazuje jak ważne dla nich są aspekty wizualne. Takie firmy dobrze rozumiem, nie wypuszczą byle czego, a zwracają uwagę na każdy drobny szczegół. Szkło mimo, iż jest grube jest przezroczyste. Dzięki temu widoczny jest kolor lakieru. 

Oto kolory, które otrzymałam :
1. Mollon PRO EXTREME VERNIS COLOR 2 - NR.34 - Magnolia2. Mollon PRO EXTREME VERNIS COLOR 2 - NR.35 - Oleander
3.Mollon PRO EXTREME VERNIS COLOR 2 - NR.32 - Blue LinenPolubiłam się z ich pędzelkiem. Jest krótki, wykonany z elastycznego włosia,  idealnie dryfuje się nim na paznokciu.


Muszę zaznaczyć, że lakiery sa bardzo dobrze na pigmentowane. Obawiałam się, że przez to, iż są delikatne, pastelowe to pigmentacja będzie słaba i będzie trzeba czynność malowania powtarzać przynajmniej 3 razy. Natomiast pięknie pokrywa już za pierwszym razem. Jestem zwolenniczką malowania pazurków dwa razy jaki to nie był by lakier, dlatego też i tu nałożyłam dwie warstwy.
 Lakier płynnie rozprowadza się po płytce paznokciowej nie zostawiając smug. Nie widać, w którym miejscu lakier był malowany, ponieważ całość fajnie się ze sobą zlewa. Tworzy to jednolitą całość, która wygląda jak by została nałożona hybryda. Efekt dzięki temu jest bardzo estetyczny. 

Ten lakier ma się trzymać na pazurkach 10 dni. I wiecie co "prawie" tak rzeczywiście jest. Jak zrobiłam z nimi swoje pazurki to jedne trzymały mi się ok 7 dni, a inny lakier ok 8 dni.Jest to naprawdę bardzo dobry wynik tym bardziej, że nie jest to hybryda, a ta zazwyczaj się trzyma bardzo długo. Natomiast przy tych lakierach jest to bardzo zbliżony czas do dwóch tygodni.
Za trwałość dostają ode mnie kolejnego ogromnego plusa.
Może trwałość lakieru, a nawet na pewno jest dzięki bazie oraz dzięki top'owi, które otrzymałam od ich firmy.


EXTREME SMOOTH BASE COAT 1
wypełnia nierówności płytki i zwiększa przyczepność warstwy kolorowej.
Tak samo czy baza czy top czy lakier ma takie samo kunsztowną buteleczkę.
Konsystencja bazy jest dość zwarta, więc spokojnie rozprowadzamy ją na paznokciu bez rozlewania jej po skórkach. Idealna nawet dla początkujących osób.
Nałóżmy bazę cienką warstwą, a lakier lepiej się do niej przyczepi. 
Kolor bazy jest to delikatny róż, także jeśli ktoś lubi takie bardzo delikatne kolory może potraktować go nawet jako lakier - kolor. Baza idealnie może się w niego wcielić. 


EXTREME GLOSS TOP COAT 3
 przyspiesza wysuszanie stylizacji, przedłuża jej trwałość i nadaje efekt ekstremalnego połysku!

Konsystencja topu jest bardziej treściwa, gęsta. Natomiast bez problematycznie się ją rozprowadza na płytce paznokciowej. Rzeczywiście lakier szybciej wysycha,a dodatkowo załatwia Nam połysk prawie tak jak przy hybrydzie.Jestem bardzo zadowolona z tej serii lakierów i będę je używała, kiedy moje paznokcie będą potrzebowały odpoczynku od hybrydy.

A Wy znacie firmę ?
Polecacie jej produkty ?


Dziękuje firmie za zaufanie i możliwość przetestowania

Share: