wtorek, 14 marca 2017

, , , , , ,

Pomadki Delia Matt & Long Lasting Liquide LipstickCześć i czołem robaczki!

Nie wiem czy wiecie, ale w ten weekend w Warszawie na Marsie były targi kosmetyczne Beauty.
Na pewno nie muszę tłumaczyć co to jest ;)

Oczywiście wybrałam się tam. Zorganizowałyśmy to tak, aby nie iść na zajęcia na uczelni , a w ramach tego wybrać się na targi. Dostaliśmy pozwolenie więc poszłyśmy i miło spędziłyśmy czas. Natomiast kolejki były ogromne, aby się do czegoś dostać było trzeba czekać około 10 minut. Wcale nie żartuje ;) Oczywiście coś tam sobie zakupiłam, ale pokażę innym razem;)


Matowe pomadki to ostatni hit. Każdy chce je mieć i chyba każdy pokochał je u siebie na ustach. Matowe pomadki o których chcę dziś napisać są od firmy Delia. Nie mogło być inaczej, ponieważ ta firma wypuszcza na rynek same cudowności. 


Dziś chcę Wam pokazać cudowne pomadki, które dostałam od Delii.Od producenta:
  • Gwarantuje intensywnie matowy efekt.
  • Jest bardzo trwała, utrzymuje się na ustach do kilku godzin - bez poprawiania!
  • NIE ZOSTAWIA ŚLADÓW! 
  • Nie wysusza ust.
  • Ma oryginalne, stylowe opakowanie - doskonały drobiazg do torebki!
  • Ma przyjemny, delikatny zapach.
  • Twój ulubiony kolor nie jest oznaczony zwykły numerkiem, ale imieniem jednej ze światowych ikon stylu - już nigdy się nie pomylisz :)


    Matt & Long Lasting Liquide Lipstick 6 Marylin
Matt & Long Lasting Liquide Lipstick 1 Bridge
 


Matt & Long Lasting Liquide Lipstick 2 Audrey

Moja opinia:

Matowa, trwałą płynna pomadka do ust, to najnowsze osiągnięcie technologiczne w makijażu Delia Cosmetics.Pomadka zamiast numerków odcieni oznaczona jest imionami popularnych gwiazd filmowych. Łącznie możemy znaleźć 6 różnych odcieni.

Cudowne opakowanie to pierwszy walor tych pomadek. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak typowa pomadka w sztyfcie, natomiast jest to złudzenie, ponieważ po odkręceniu ukazuje nam się pędzelek do nakładania pomadki.
Średnia wielkość opakowania pomadki idealnie nadaje się na podróż, ponieważ w torbie nie zajmie zbyt dużo miejsca.

Dzięki aplikatorowi łatwo możemy nałożyć pomadkę na usta i to dość równomiernie, ponieważ pomaga nam w tym skośny pędzelek.

Świetna pigmentacja! Po pierwszym nałożeniu zakrywa całe usta.

Zapach przyjemny dla nosa.Zacznę od tego, że uwielbiam te pomadki z kilku względu. Pierwszy aspekt to trwałość pomadek. Jedząc, pijąc pomadki potrafią utrzymać się na ustach nawet ok 5 godzin. To cudowne, nie trzeba przejmować się i ciągle zerkać w lusterko czy pomadka się trzyma. A ja uwielbiam mieć podkreślone usta, a nawet mam na tym punkcie małego bzika.

Kolejna sprawa - nie wysuszają ust. Niektóre matowe pomadki mają to do siebie, że potrafią wysuszyć usta, które później jest trudno doprowadzić do odpowiedniego stanu. W tych nic takiego się nie dzieje. Usta pozostają w takim stanie jakie były przed nałożeniem pomadki.

Jeśli mamy popękane skórki to je nam podkreśli , ale jest to i w przypadku innych pomadek. Dlatego moja mała sugestia- przed nałożeniem jakiejkolwiek pomadki, zróbmy peeling ust i pozbądźmy się niechcianych skórek.


Jestem nimi zachwycona. Mieć je na ustach to czysta przyjemność. Idealnie podkreślone usta nadają Nam kobietom odpowiedniego wyrazu. Subtelność i drapieżność w jednym.Share: